• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Czym są mock-upy i jak je tworzyć?

miniaturkablogmockupDefinicji enigmatycznego dla większości słowa „mock-up” próżno szukać w słowniku czy nawet polskiej Wikipedii – najpopularniejszej encyklopedii internetowej. A w papierowych ich wydaniach [encyklopedii wszelakich] tym bardziej.

Więcej…
 

 

 

ROK 2014

 

Kulisy tworzenia moich produkcji

kulisy banner

Czas trwania: 1:38 min. 

Gatunek: dokument

Opis: Ten prawie dwugodzinny film opowie o kulisach tworzenia wszystkich moich produkcji oraz odpowie na wiele pytań. Dowiemy się z niego jak przygotowywałem się do tworzenia swoich projektów, jak wyglądało ich tworzenie od samego pomysłu aż po publikację. W "Kulisach tworzenia moich produkcji" dowiecie się również wiele informacji o mnie jako twórcy oraz o tym jakimi hobby parałem się przed tym gdy rozpocząłem tworzenie zabawnych materiałów do internetu.

  

 

  

       ZWIASTUN                                     SOUNDTRACK:

               

 

 

 

ROK 2010

 

Solvay Eksplorerssolvayeksplorersposter

Czas trwania: 1:53 min. (dwa odcinki)

Gatunek: paradokument

Opis: Solvay Eksplorers to dokument filmowy w stylu gawędy z licznymi dygresjami. Zwiedzimy w nim tereny byłego Zakładu Sodowego Solvay, który mieścił się na pograniczu Łagiewnik w Krakowie. Obszar ten stanowi ważny i bardzo charakterystyczny element dzielnicy. W wyniku przeprowadzonej tu rekultywacji terenu, powstało wiele terenów zielonych na których osiedliły się zwierzęta a ludzie spędzają wolny czas. Przez prawie pół roku, systematycznie odwiedzałem z kamerą wspomniane miejsca co zaowocowało aż dwugodzinnym dokumentem filmowym. Obecnie w tym miejscu powstają liczne zabudowania co sprawia, że ten dokument z każdym rokiem nabiera większej wartości.

 

 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

W tym dziale zapoznasz się z filmami pełnometrażowymi jakie do tej pory wyreżyserowałem. 

Kliknij na tytuł filmu by przejść do jego podstrony. Tam znajdują się pozostałe informacje na temat wybranej produkcji.

Reklama