• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Historia z Miasta Wolności


hzmwHistoria przedstawia nam pewien splot wydarzeń w Liberty City. Dwóch rzezimieszków i komendant policji - kto wyjdzie z tej walki zwycięsko? A może problemy rozwiążą się same? Prawdziwa mieszanka gatunków.


 

 

 
 ZWIASTUNY:
MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

Machinimy to fabularne opowieści powstałe na silniku gier video. W najprostszej wersji machinima polega po prostu na wykorzystaniu animacji z gry, na sterowaniu postaciami w taki sposób żeby uzyskać pożądaną sekwencję. Gorąco zachęcam do obejrzenia moich machinim. Na swój sposób były rewolucyjne w okresie ich tworzenia, chociażby ze względu na ich długość. Są także popisem growego scenopisarstwa 

Reklama