• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

 

 

 

 

 

ROK 2021

 

Konkurs kibicuj z Lay's

Zadanie: wykonanie fotografii przedstawiającej co można wykonać z paczki po chipsach
Przebieg: jury wybiera najlepsze prace
Rezultat: praca została wybrana jako jedna spośród kilku i nagrodzona główną nagrodą, zestawem telewizor + soundbar firmy Sony. Zestaw o wartości 3700 zł.

Praca 2


 

 

ROK 2019

 

 Konkurs na reklamę piwa Harnaś z motywem "oddechu"

Zadanie: zainspiruj się hasłem "Harnaś, twój smak, twoja chwila oddechu" i nakręć reklamę piwa.

Przebieg: jury wybiera 3 prace finałowe oraz przyznaje 7 wyróżnień (prace wyróżnione także otrzymują nagrodę w kwocie 2000 zł)

Rezultat: praca została wyróżniona i nagrodzona kwotą 2000 zł

Autorzy: Krzysztof Buratyński (reżyseria, scenariusz, muzyka, udźwiękowienie, aktor), Bunch (zdjęcia, montaż).

 

 

ROK 2014

Konkurs na najlepsze wcielenie X-Men

Zadanie: wykonać fotografie swojej osoby w stroju jednego z X-Menów

Przebieg: jury wybiera 5 prac (na tym etapie wszyscy prócz pracy zwycięskiej otrzymują już zestaw kości pamięci do komputera o wartości 300 złotych). Wraz z wybraniem 5 prac rozpoczyna się głosowanie internautów na najlepszą. Osoba, która uzbiera najwięcej głosów wygrywa unikalny hełm jednego z X-Menów, który - podobno - jest warty 10 tysięcy złotych.

Rezultat: zająłem drugie miejsce w konkursie, wygrywając "podstawową" nagrodę za samo wybranie mnie do finałowej piątki

wygrana0301

 

 

ROK 2012

 

Konkurs Lay's

Zadanie: zrealizować "marzenie ziemniaka" i uwiecznić ten moment na fotografii

Przebieg: jury wybiera 10 wgranych, najlepszych prac każdego dnia i premiuje je 200 złotymi. Spośród tych prac, jury wybiera najlepszą z każdego tygodnia trwnia konkursu i nagradza 20 tysiącami złotych.

Rezultat: siedem moich prac zostało nagrodzonych w trakcie trwania całego konkursu

lays1wygrana2lays

Więcej na ten temat w tej notce blogowej oraz w tej.

 

 

ROK 2011

 

- wygranie miksera Electrolux w konkursie "Filmowy pościg lata - Cinema City" (zobacz1, zobacz2).

 

 

STARSZE WYGRANE


- wygranie dwóch talii kart "Myst Exile" i koszulki promującej nadchodzącą (wtedy) grę "GTA: San Andreas" w konkursie Onet Czat, "Czatowanie z nagrodami".

- wygranie castingu do sesji zdjęciowej serwisu Epuls.pl. (zobacz)

- zaprezentowanie dwóch konkursowych prac jako ciekawych na oficjalnej stronie Cenegi, w konkursie "poszukiwany Niko Belić" (zobacz1, zobacz2). W konkursie brało udział ponad 800 nadesłanych prac z czego zaprezentowanych zostało tylko 18 z nich! - wygranie gry komputerowej "Commandos: Strike Force" w konkursie Cenegi, "Napisz dlaczego to akurat Ty powinieneś dostać od nas nagrodę".

- moja praca przeszła do finału w którym twócy gry Socom 4, mieli wybrać jeden z trzech pseudonimów, który nosiłby jeden z bohaterów gry. Miałem szansę figurować tam jako charakter z pseudonimem "Bunch". Ostatecznie jednak nie umieszczono żadnego z finałowych pseudonimów. W ramach rekompensaty dostałem możliwość wyboru dowolnej gry na konsolę PlayStation3 (zobacz).

- zajęcie drugiego miejsca (premiowanego nagrodą) w konkursie na Polski artefakt, organizowanego przez Indiana Jones Site. Za 30 dni trwania konkursu, 25 dni zajmowałem pierwsze miejsce. Ostatecznie przegrywając dwoma głosami, osoba z miejsca pierwszego zebrała 1% głosów więcej ode mnie. (zobacz).

- wygranie karnetu na XV Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anime. (zobacz1) , (zobacz2)

- wygranie gry BattleForge w konkursie na łamach Gamecornera. jako nagrody pocieszenia o wartości ~120PLN. Celem konkursu było stworzenie ładnej graficznie karty nawiązującej stylem do wspomnianej gry. (zobacz)

- wygranie karnetu na festiwal Off Plus Camera 2010 (zobacz).

- wygranie karnetu na galę zamknięcie festiwal Off Plus Camera 2010 dla dwóch osób(zobacz).

- wygranie depilatora Rowenta, koszulki z filmu Toy Story 3 i średniego popcornu w dwóch konkursach "Filmowy pościg lata - Cinema City" (zobacz).

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama