Rozbudowuję swój warsztat

obiektywy

Dzisiejszego dnia wszedłem w posiadania nowych akcesoriów do filmowania! Nabyłem dwa obiektywy do swojego Canona a są nimi popularna "filmowa"  50-tka f1.8 i "efekciarskie" rybie oko 8mm Samyanga. By zaoszczędzić nabyłem oba obiektywy w używanym stanie. Samyang prezentuje się naprawdę znakomicie, 50-tka troszkę mniej. Nie miałem jeszcze okazji "sprawdzić ich w boju", ale na kiedyś na pewno ujrzycie film nagrany dzięki nim - w końcu to dla filmowania je nabyłem.

001

0002

Kilka dni wcześniej dokupiłem drugą lampę diodową by zadbać o oświetlenie w swoich nowych filmach (taki sam model lampy jaki już posiadałem). Kupiłem również kolejne 6 świetnych japońskich baterii do niej, które bardzo długo się nie rozładowują. W końcu skusiłem się też na pokrowiec dla swojej lustrzanki. Następnym przedmiotem jaki planuję nabyć będą dwa statywy pod swoje lampy. Do tej pory jeśli już używałem dodatkowego oświetlenia były nimi halogeny budowlane. Trudne w transporcie, nagrzewające się i wadliwe. Także pomału rozbudowuję swój warsztat. Poniżej prezentuję zdjęcia jakie wykonałem zaraz po wyjęciu, 50-tką chcąc uzyskać bardzo małą głębię ostrości.

Fotografie wykonane jednym z nowych obiektywów

Fotografie wykonane jednym z nowych obiektywówFotografie wykonane jednym z nowych obiektywówFotografie wykonane jednym z nowych obiektywówFotografie wykonane jednym z nowych obiektywówFotografie wykonane jednym z nowych obiektywów

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy:

Moje Hot16Challenge

Hot16Challenge2 to globalna akcja mająca na celu wsparcie medyków w walce z epidemią koronawirusa jaka spadła na świat w 2020 roku. Wyzwanie polegało na nagraniu 16 wersów jeśli zostałeś przez kogoś nominowany w jego kawałku i nominowaniu kolejnych osób do akcji na końcu swojego utworu. I tak właśnie się stało. Grupa Abstrachuje nominowała księdza Dobro-Dobro a ksiądz nominował mnie. Dziś prezentuje swoją odpowiedź:

 


Więcej…

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Reklama