Wykopałem nowy hit internetu

czekdysaut

Witajcie. Dzięki mojemu kuzynowi rozsławiłem na cały świat nowy hit internetu. Zobaczywszy materiał jakim pochwalił się mi mój kuzyn, zapytałem go - stary, czemu tyś tego jeszcze nie puścił w eter? Nie mogę tego wykopać bo jego bohaterka mnie skojarzy - wyznał.

Więcej wyjaśniać nie mogę, ani go tutaj przedstawiać by czasem mu nie zaszkodzić. Dam sobie głowę uciąć, że woli pozostać anonimowy. 

 

knoledz

 

Wracając do meritum... Daj, ja to zrobię! - Powiedziałem. I wykopałem  infofilm. Nie trzeba było dużo czekać, setki tysięcy osób obejrzały to znalezisko, a największe kanały w serwisie YouTube od razu skomentowały tę znajdę. A o co właściwie chodzi? O ten przezabawny filmik z łamaną angielszczyzną, który znajduje się poniżej.

 

 

Film skomentowały natychmiast największe kanały polskiego YouTube'a. Na przykład ta dwójka (od 4:26):

 

 

No, to dopiero teraz można powiedzieć o tym spocie, że jest to "dobra reklama", wszak właśnie teraz obejrzały ją setki tysięcy osób. Również setki tysięcy osób wyzbyły się kompleksów związanych z językiem obcym!

 

Link do wykopu od którego wszystko się zaczęło znajduje się niżej:

 

Film o którym mowa w tym wpisie został... usunięty! Ale jak wiadomo w internecie nic nie ginie. Jeśli jesteście jego ciekaw, można go obejrzeć na przykład tutaj.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy:

Moje Hot16Challenge

Hot16Challenge2 to globalna akcja mająca na celu wsparcie medyków w walce z epidemią koronawirusa jaka spadła na świat w 2020 roku. Wyzwanie polegało na nagraniu 16 wersów jeśli zostałeś przez kogoś nominowany w jego kawałku i nominowaniu kolejnych osób do akcji na końcu swojego utworu. I tak właśnie się stało. Grupa Abstrachuje nominowała księdza Dobro-Dobro a ksiądz nominował mnie. Dziś prezentuje swoją odpowiedź:

 


Więcej…

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Reklama