Kumpel w telewizji

Dzisiaj chciałbym poinformować o odcinku "Dlaczego ja?" w którym zagrał mój kolega Piotr. Z Piotrem poznaliśmy się przy okazji kręcenia jego etiudy "Spójrz na mnie" na festiwal filmowy 48 Hour Film Festival, który miał miejsce tego lata. Ja akurat dokumentowałem pracę całej ekipy nad powstawaniem takiego filmu (making of). To były szalone i ekscytujące dwa dni. Wspólnie z Piotrem nagraliśmy później jeszcze film na pewien konkurs, nosił on nazwę "Pole do popisu". 

Dziś Piotr spod mojego skromnego obiektywu uciekł pod większy, zagrał jedną z głównych ról w paradokumentalnym serialu "Dlaczego ja?". Chciałbym dzisiaj zaprezentować Wam ten epizod oraz przypomnieć wszystkie wcześniejsze wystąpienia Piotra w telewizji. Korzystając z okazji, pokażę także nasz wspólny projekt konkursowy. Wszystkie materiały znajdują się poniżej. Życzę dobrej zabawy przy oglądaniu.

 

Dlaczego ja. Odcinek 333 z udziałem Piotra 

 

Tegoroczna reklama piwa Warka z udziałem Piotra

 

Najnowsza reklama Phillipsa w której Piotr gra główną rolę

 

Nasz wspólny film konkursowy "Pole do popisu" (występujemy obaj)

 

Film w reżyserii Piotra

 

Zrobione przeze mnie kulisy kręcenia filmu Piotra

 

 

Ja z Piotrem. Fotos z kręcenia "Pola do popisu".

Fotos z planu

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy:

Moje Hot16Challenge

Hot16Challenge2 to globalna akcja mająca na celu wsparcie medyków w walce z epidemią koronawirusa jaka spadła na świat w 2020 roku. Wyzwanie polegało na nagraniu 16 wersów jeśli zostałeś przez kogoś nominowany w jego kawałku i nominowaniu kolejnych osób do akcji na końcu swojego utworu. I tak właśnie się stało. Grupa Abstrachuje nominowała księdza Dobro-Dobro a ksiądz nominował mnie. Dziś prezentuje swoją odpowiedź:

 


Więcej…

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Reklama