5 PLN dla szczęściarzy

Dzisiejszego pięknego dnia będąc jak zwykle w pośpiechu, kupiłem w kiosku doładowanie do swojej komórki w sieci Orange. Zwykle robię to w sklepach, gdzie kod po prostu drukowany jest na paragonie, ale tym razem byłem w terenie i musiałem skorzystać z usług zwykłego kiosku. Kupiłem doładowanie za 5 złotych w postaci zdrapki i zdrapałem... kod doładowania. Szlag! Zwykle do tego typu czynności w takich sytuacjach zdejmowałem swój pierścień z palca i w kilka sekund łatwo uzyskiwałem kod. Jednakże pierścienia od jakiegoś czasu już nie noszę (spodobał się mojej koleżance na tyle, że "musiałem" zostawić go na jej palcu. Wiecie, imprezy...) i nie miałem czym zdrapać. Rozebrałem więc swój metalowy telefon i jego tylną częścią dokopałem się do kodu. Ale zrobiłem to zbyt mocno i kilka cyfr zostało również niestety zdrapanych. Po usilnych próbach kupiłem kolejne, tym razem byłem jednak delikatniejszy.

To już nie pierwszy taki mój przypadek jeśli chodzi o te głupie, tajne zdrapki na kartach od doładowań. Kiedyś miałem identyczną sytuację, ale wtedy za którymś podejściem udało mi się odgadnąć kod. Teraz jednak nie potrafię. Także prezentuję tę kartę w tym wpisie blogowym - próbujcie. Jeśli komuś się uda to składam gratulacje, ja się poddałem. Aha! Wtedy napiszcie w komentarzach jakie były to cyfry. Powodzenia.

numerorange

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy:

Moje Hot16Challenge

Hot16Challenge2 to globalna akcja mająca na celu wsparcie medyków w walce z epidemią koronawirusa jaka spadła na świat w 2020 roku. Wyzwanie polegało na nagraniu 16 wersów jeśli zostałeś przez kogoś nominowany w jego kawałku i nominowaniu kolejnych osób do akcji na końcu swojego utworu. I tak właśnie się stało. Grupa Abstrachuje nominowała księdza Dobro-Dobro a ksiądz nominował mnie. Dziś prezentuje swoją odpowiedź:

 


Więcej…

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Reklama