Nowy Asasyn z dbałością o detale

Nowy zwiastun gry na którą także czekam pojawił się ostatnio w sieci. Obejrzałem go i nie mogłem się powstrzymać przed wytknięciem twórcom ich błędu. Napisałem więc cięty, przepełniony złością i zażenowaniem komentarz w ich kierunku przy zamieszczonym video. Wytknąłem im bowiem, że każda z postaci bohaterów niezależnych wygląda tak samo. Że są klonami, że ich broń wygląda identycznie, że posiada taki sam zaschnięty śnieg i tak dalej. I że takie rzeczy w efekcie nieprzychylnie wpływają na realizm gier komputerowych.  I tak w rezultacie jest, gdyby nie fakt, że się myliłem. Otóż na kolbie broni trzymanej przez postacie nie było śniegu, tylko metalowe obicie. A wpis ten na swoim blogu dodaję by pokazać Wam jak komicznie wybrnąłem z sytuacji. Życzę wszystkim dużo śmiechu i miłego wieczora.

Nowy Asasyn z dbałością o detale

 

Nowy Asasyn z dbałością o detale

 

Wspomniany zwiastun dostępny jest tutaj. Zobaczcie sami.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy:

Moje Hot16Challenge

Hot16Challenge2 to globalna akcja mająca na celu wsparcie medyków w walce z epidemią koronawirusa jaka spadła na świat w 2020 roku. Wyzwanie polegało na nagraniu 16 wersów jeśli zostałeś przez kogoś nominowany w jego kawałku i nominowaniu kolejnych osób do akcji na końcu swojego utworu. I tak właśnie się stało. Grupa Abstrachuje nominowała księdza Dobro-Dobro a ksiądz nominował mnie. Dziś prezentuje swoją odpowiedź:

 


Więcej…

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Reklama