• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Pierwszy Video-art!

Dzisiejszego dnia mam przyjemność zaprezentować Wam swój pierwszy film typu video-art. Tematem mojego debiutu w świecie filmów tego typu jest modelka podczas swojej sesji fotograficznej w morzu. I stąd również tytuł "Ruch w morzu" oraz kojarząca się piosenka w tle. Zapraszam do działu Video-arty.

Wybaczcie mi też tak ohydnie wyglądające "spadające końcówki" w tekście wyświetlającym się na stronie głównej. Niestety dzieje się to automatycznie w systemie mojej strony i nie mam na to zbytnio wpływu.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama