• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Kolejny film z kulis tworzenia oraz nowe Przypadki Internetu

Dzisiejszy dzień przynosi nam aż dwie filmowe aktualizacje. Pierwsza z nich to film z cyklu "making of" i a dotyczy on kulis powstawania filmu krótkometrażowego. Drugi to nowe "Przypadki". W zeszłym roku dwukrotnie towarzyszyłem gronu filmowych pasjonatów podczas realizowania produkcji filmowej, tworząc dwa swoje filmy oraz pomagając ekipie.

 

Zapraszaszm do obejrzenia kulis tworzenia filmu fabularnego:

 

 

A drugim filmem o którym wspomniałem jest kolejny epizod cyklu "Przypadki Internetu" - czyli wyszukany zbiór śmiesznych ripost w internecie w wyjątkowo "niepoprawnej" oprawie. Możecie go obejrzeć tutaj:

 

 

Na zakończenie pragnę przypomnieć o starszych wiadomościach na stronie z których dowiecie się więcej na temat wspomnianych przeze mnie rzeczy:

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama