• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Nowe, odświeżone logo!

Witam. Nowy rok nadchodzi, nadchodzą więc razem z nim i nowe zmiany.   Z racji tego, iż panuje ostatnio moda na tzw. rebranding, czyli odświeżanie wizerunków firm, postanowiłem, że i ja zamieszam coś w polu swojego wizerunku. Z dniem dzisiejszym zaprezentuję wszystkim swoje nowe, odświeżone logo Bunch Productions!

 

Ale zanim to zrobię, przypomnę jak wyglądało moje logo do tej pory (na koszulkach oraz grafikach w internecie). Obrazki z nim widzicie poniżej.

 

starelogo2starelogo1 010203 ulot

 

A nowe logo, po subtelnych zmianach prezentuje się następująco:

2013 2 2013 1 zestaweinie

Wprowadziłem ładniejsze cieniowanie napisów, dodałem złudzenie połysku i zmniejszyłem dopisek "Productions" wtapiając go także w logo. Zmieniłem również kolor żółtej oblamówki na złotą, która również się błyszczy.

Nowego wizerunku będę używał od dzisiaj w przyszłych produkcjach gdy zajdzie potrzeba jego zamieszczenia. Logo w nagłówku strony internetowej zostanie zmienione "za jakiś czas".

 

Charakter dzisiejszego newsa spowodował moją chęć wypowiedzenia się w temacie zmieniania się wizerunku znanych firm. Pozwolę sobie zatem dokończyć tego newsa w formie notki blogowej. A moje pytanie do Was będzie takie... Czy nie uważacie, że wszystko idzie w złą stronę? Odchodzimy od finezyjnych, ładnie wyglądających kształtów i barw na rzecz prostoty. Wystarczy spojrzeć na ewolucję logo systemu Windows:

winlogo

 

Na powyższym przykładzie widzimy jakby "historia zataczała koło", prawda? Ale to jeszcze nie wszystko. Zerknijmy też na ewolucję pasków przewijania w okienkach Windowsa:

paskiwin

 

Najbardziej podoba mi się ten z systemu Vista lub XP. Rzućmy też okiem na wygląd systemu Windows 8 od środka, na charakterystyczne "kafelki":

kafelkiwin

 

W czasach gdy dominowało ładne cieniowanie i pobłyskujące ikony, nowy Windows zaserwował nam taki ubogi wygląd swojego interfejsu. Zostawmy teraz Windowsa w spokoju a skupmy się na dwóch innych logo, na przykładzie których nie uwierzyłem, że są prawdziwe gdy pierwszy raz je opublikowano. Mowa o słynnym już logo PZU i logo Olimpiady 2012 (maskotka tej olimpiady zdaniem wielu przypominała zresztą... penisa. Tutaj zabawna instrukcja). 

london2012logo psu

 

A na sam koniec wpisu prezentuję filmik w którym pokazuję jak zrobić prawie identyczne, nowe logo PZU w minutę. Zapraszam.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama