• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Film konkursowy i jego kulisy

Niedawno nowy film konkursowy zagościł w naszych skromnych progach. Wspólnie z Piotrem (reżyserem filmu Spójrz na mnie, który można obejrzeć w poprzednim newsie) nakręciliśmy nowy film, który bierze udział w konkursie "People have the Power". Zadaniem konkursowym było przedstawienie pracowników dowolnego przedsiębiorstwa w wirze energetycznych, spontanicznej pracy. Ukazanie werwy jak w nich się kryje i nieprzeciętnej pasji do wykonywania swojego zawodu. Ukończoną pracę w wersji oryginalnej (bo istnieje także okrojona wersja konkursowa) prezentuję poniżej. Póki co film jest dostępny do wglądu wyłącznie dla odwiedzających tę stronę.  

    
Jako niespodziankę, prezentuję również skromne kulisy powstawania tego filmu (co prawda nie jest to obszerna relacja video, taka jaka miała miejsce przy okazji filmu festiwalowego "Spójrz na mnie" ale zawsze coś!). Film z kulis też prezentuję obok niego.


Na zakończenie chciałbym jeszcze zakomunikować, iż rozpoczynam kompletną przebudowę swojej witryny. Nowa strona będzie przede wszystkim lepsza z punktu widzenia technicznego. Będzie mi się szybciej i przyjemniej publikowało na niej wszystkie treści. Liczę więc, że po tej zmianie na mojej stronie będą pojawiać się znacznie częściej aktualizacje. Także w formie bloga! Zdecydowałem się bowiem oprócz publicystyki video, rozpocząć także publicystykę słowem pisanym. Oprócz ogromnych artykułów jakie możecie znaleźć do tej pory, planuję częste krótsze notki na różne tematy. Serwis ma stać się także bardziej przyjazny dla użytkowników. 

Z tego miejsca chciałbym również ogłosić, że poszukuję wsparcia w osobach znających się na webmasteringu (przede wszystkim wiedzy na temat systemów CMS Joomla). Tworzenie stron internetowych to bardzo trudna sztuka a ja nieustannie borykam się z wieloma problemami, przez co powstanie nowej strony się bardzo wydłuża. W trakcie przebudowy witryny bardzo często potrzebuję kogoś zorientowanego o coś zapytać, takiej osoby nie mam więc rozwiązywanie problemów rozciąga się tygodniami. Jeśli ktoś kto bardzo dobrze zna się na budowie stron internetowych opartych na systemach zarządzania treścią i zechciałby mnie wesprzeć w przebudowie mojej strony swoją wiedzą i umiejętnościami, to bardzo proszę o kontakt mailowy (potem przejdziemy na Gadu-Gadu). Proszę pisać na adres:
kontakt(małpa)bunchproductions.com.

Bardzo proszę aby odzywały się wyłącznie osoby, które naprawdę bardzo dobrze znają się na zagadnieniach związanych z budową stron internetowych. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama