• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Wziąłem udział w konkursie na film

Dzień dobry. Tak, ten rzucający się w oczy żółty nagłówek musi coś oznaczać. Otóż, chciałbym poinformować wszystkich, że wziąłem udział w konkursie zorganizowanym przez Media Markt. Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu swojej wizji "szalonego kibica". Film taki zrealizowałem i zatytułowałem go jako "Wierny kibic". W konkursie bierze udział wiele innych filmów a o tym, który z nich będzie zwycięski zadecydują użytkownicy swoimi głosami.

Konkurs prowadzony jest na platformie Facebooka pod tym adresem link (Uwaga! Być może aby zobaczyć zgłoszone filmy, wymagane będzie "polubienie" tamtej strony i wtedy ukażą się na niej wszystkie filmy). Każdy użytkownik może zagłosować raz na jeden dzień. Jeśli więc podoba się Wam moja reklama, zapraszam do codziennego głosowania. Praca z największą ilością uzbieranych głosów pod koniec miesiąca wygra główną nagrodę, którą jest bardzo drogi telewizor. Nie byłbym sobą, gdybym również nie zrobił i filmu video do tej okazji. Także zapraszam do obejrzenia spotu zachęcającego, który znajduje się poniżej. Z tego miejsca dziękuję też Igorowi za użyczenie swojego lokum
i występ w filmie oraz Noxowi za muzykę, która w nim rozbrzmiewa.
Pamiętajcie, na mój film konkursowy można głosować codziennie!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama